«Потрібно зробити все можливе, щоб українці не боялися нашої медицини, а пишалися нею», — Володимир Шоломицький

Вжe мaйжe двa рoки мeдичні систeми крaїн пo всьoму світу вeдуть бoрoтьбу з пaндeмією COVID-19. З усіx сил нaмaгaються прoтистoяти пoширeнню кoрoнaвірусу тa рятувaти життя і укрaїнські лікaрі. Прo стaн укрaїнськoї мeдичнoї систeми, ситуaцію з COVID-19, вaкцинaцію і нe тільки ми пoгoвoрили з дирeктoрoм мeрeжі мeдичниx цeнтрів ім. В.В. Гaльчeнкo, підприємцeм тa грoмaдським діячeм Вoлoдимирoм Шoлoмицьким. 

Вoлoдимирe, рoзкaжіть трoxи прo тe, як цe — кeрувaти мeрeжeю клінік в Укрaїні. З якими труднoщaми/пeрeпoнaми зустрічaєтeсь? 

Кeрувaти мeрeжeю мeдичниx цeнтрів — нeпрoстa зaдaчa. Нa ствoрeння ціліснoї систeми упрaвління тa нaлaгoджeння її прaвильнoї рoбoти було витрачено что песку морского часу. Робота над вдосконаленням медичних центрів ніколи безграмотный закінчується, задля якісного обслуговування приводиться безперервно контролювати усі ланки закладу. Довіра пацієнта грає про нас головну роль, а її можуть викликати тільки висококваліфіковані та чуйні спеціалісти, тому основні труднощі виникають з підбором персоналу і об’єднанням їх в Водан дружній колектив, адже професіоналів своєї справи знайти важко.

Не переводя дыхания всі за можливості включаються в допомогу з пандемією. Яким чином снасть клінік ім. В.В. Гальченка допомагає українцям під часик нинішньої хвилі Covid-19?

Путем швидке поширення COVID-19 намагаємося зосередитись возьми організації і покращенні процесу проведення вакцинації. Бери даний момент ми запрошуємо усіх українців вакцинуватися. В наших клініках можна отримати безліч послуг, пов’язаних із COVID-19, а саме: зробити вакцинацію, ПЛР-тести, отримати консультацію лікарів щодо комплексного обстеження, діагностики та лікування вірусу.

Як людина із медичного середовища ви можете спрогнозувати подальший розвиток ситуації з коронавірусом в Україні?

Сверху жаль, цього року історія з коронавірусом безвыгодный закінчиться. Світ виявився малограмотный готовим до пандемії, ми ще довго будемо стикатися з тяжкими випадками та мутацією вірусу. Пошук ліків — це безграмотный швидкий процес. Ми повинні зрозуміти: це безвыгодный перший і не останній випадок виникнення нового вірусу, і це маловыгодный остання пандемія. Потрібно проаналізувати помилки і створити стратегію в країні щодо правил поведінки у разі появи нового вірусу, щоб більше неважный (=маловажный) витрачати цінний час і відразу починати діяти.

Положение вакцинації роз`єднала суспільство — багато людей і досі виступають проти щеплення, незважаючи держи те, що це єдиний большак до подолання пандемії. Впредь до якого табору належите ви?

Я вважаю, що вакцинація — це ефективний та єдиний цивілізований спосіб захистити себя та рідних, а також сформувати імунітет накануне COVID-19. Ми намагаємося докласти красная цена зусиль, щоб українці це зрозуміли. Кожна вакцина контролюється щодо мінімальної шкідливості після введення в організм людини. Ускладнення можуть бути мінімальними, никак не серйозними, у разі зараження вірусом ризик їх виникнення набагато більший. Також вакцина зменшує расчетливо до нуля ризик летального випадку. Це гарантує кожна вакцина, що нині запропоновані українцям. Робимо по сию пору можливе для покращення медичної сфери, хочеться щоб українці никак не боялися, приходили в медичні центри вакцинуватися і берегли своє здравствуй’я.

Ви не лише бізнесмен, а й громадський діяч. Розкажіть ради ті соціальні проекти та програми, що ви реалізували особисто та относительно такі, що було реалізовано мережею ваших клінік. 

З роками прийшло бажання концентруватися безлюдный (=малолюдный) тільки на власних потребах і бажаннях, а й змінювати держи краще світ навколо себя. Хочеться залишити слід никак не тільки в модернізуванні медицини, адже є безліч інших напрямків, які потребують нашої уваги. Громадська діяльність повинна бути невід’ємною частиною кожного українця. Допомагаючи іншим, ми змінюємо наше суспільство і показуємо правильний бортовка наступному поколінню, привертаємо увагу предварительно різноманітних соціальних проблем нашого часу. Возьми даний момент я вкладаю найбільше сил у допомогу благодійному фонду «Діброва» (благодійний актив, що займається розвитком інвалідного спорту — Прим. ред.) Також не переводя духу із командою намагаємося створити усі умови, щоб покращити медичне обслуговування людей похилого віку, адже саме ця ланка суспільства має найменший вход до новітніх технологій лікування й проведення обстежень.

Які ще ініціативи/питання хвилюють вы особливо? 

Зараз я найбільше зацікавлений питаннями, які стосуються модернізації та виведення української медицини у світові лідери, а також покращення в Україні ситуації з лікуванням та створенням препаратів від COVID-19. 

Хочеться тримати руку получи пульсі медичної науки, і малограмотный відставати від іноземних колег, а навпаки випереджати їх та впроваджувати нові методи діагностики і лікування хвороб. Сьогодні ми маємо проблеми з оновленням медичних стандартів та методів лікування, забезпеченням співробітників необхідними ресурсами та обладнанням, це хвилює найбільше. Наразі потрібно зробити по сию пору можливе, щоб українці маловыгодный боялися нашої медицини, а пишалися нею!

Чи можете ви спрогнозувати, як розвиватиметься медична шар в Україні протягом найближчих років?

Прогнозувати розвиток медичної сфери в Україні затруднительно. Ant. легко, адже зараз ми стикнулися з неймовірними труднощами у подоланні та припиненні поширення COVID-19, але завдяки пандемії ми змогли побачити прогалини в українській медицині. Це дає змогу пропрацювати помилки та змінити систему получи и распишись краще вже найближчим кой-когда. Наша медицина починає виходити получай новий рівень обслуговування — ми вже розпочали діджиталізацію, що дозволяє економити часочек як пацієнтів, так і лікарів. В Україні стрімко розвиваються генна, клітинна та тканинна медінженерія, біомедичні технології. Ми, безграмотный поспішаючи, але впевнено крокуємо задолго. Ant. с нового високопрофесійного рівня обслуговування та лікування пацієнтів в Україні.

Ви цікавитеся спортом, а особливо станом інваспорту в Україні. Бесцельно, наші спортсмени показують прекрасні результати в Паралімпіаді, їх історії  мотивують, але в якому рівні сьогодні державна підтримка інваспорту? І чому в (видах вас ця проблема є такою важливою?

Наразі наша шар знаходиться на початку розвитку підтримки інваспорту, проте початок вже непоганий. Помітні зміни у фізкультурно-реабілітаційній та спортивній роботі серед дітей з інвалідністю, а також збільшення кількості дітей та підлітків, залучених после регулярних занять спортом нате професійному рівні. Кожного дня створюється конец більше і більше реабілітаційно-спортивних центрів, а також відкриваються нові можливості с целью реалізації потенціалу особливих людей.

В молодості я професійно захоплювався фехтуванням бери рапірах, і я розумію, як важливо підтримувати та розвивати бажання займатися спортом у людей з обмеженими можливостями. Вони докладають в кілька разів більше сил задля перемоги никак не тільки на паралімпіаді, а й надо собою.

PROMOTION