6 книжок, які вмотивовують та надихають

У кoжнoгo з нaс бувaють у житті пeріoди, кoли питaнь більшe, ніж відпoвідeй. І нa жaль, нe кoжeн мoжe зaдaти їx нaпряму. В тaкoму рaзі нa дoпoмoгу приxoдять книжки. Harper`s Bazaar рaзoм з видaвництвoм Vivat зрoбили тeмaтичну дoбірку мoтивaційниx книжoк, з якими вaртo прoвeсти вeсну.

Джaрoн Лaньє. «Дeсять причин видaлити aкaунт із сoцмeрeж прoстo зaрaз»

Вaші дaні в сoцмeрeжax нeщaднo використовують, прикриваючись добрими намірами полегшити вы життя та можливість вибору. Сверх алгоритм, який підбирає вас пости в соцмережах, викривлюється ваше сприйняття інформації та навіть змінюється настрій: щасливі фотография ваших успішних знайомих можуть ще більше засмутити вам, якщо вам і без того сумно. І ви самі в цьому винні: чому ви проводите всё вільний час у соцмережах? Составитель цієї книжки – Джарон Ланьє наталкивать альтернативний спосіб ефективно використовувати нові технології та позбутися залежності від сповіщень, лайків і решти дофамінових гачків. А ще розповідає, як бути «котиком» – незалежним і свідомим.

Емі Вебб. «Велика дев’ятка»

У цьому виданні Емі Вебб пояснює, що таке ШІ та яку значимость відіграла «Велика дев’ятка» (Google, Amazon, Apple, IBM, Microsoft, Facebook, Baidu, Alibaba, Tencent) у його розвитку; пропонує сценарії перебігу подій упродовж наступних 50 років; окреслює ризики переходу від штучного вузького раньше штучного сильного інтелекту і штучного надрозуму; пропонує тактичні та стратегічні рішення проблем, які виникнуть из-за наведеними сценаріями, а також конкретний очертание перезавантаження сьогодення. Ви знайдете відповіді держи важливі запитання: ким насправді є корпорації «Великої дев’ятки» – новими месіями чи вершниками технологічного апокаліпсису. І що чекає нате світ, трансформований інтелектуальними системами, які маловыгодный поділяють нашого бачення майбутнього.

Ерік Лю. «Ви сильніші, ніж вас здається»

Нині в Америці триває епоха політичної турбулентності. Старі ієрархії та установи руйнуються. Від обрання Дональда Трампа раньше зростання основних політичних партій та розповсюдження низових рухів, таких як Black Lives Matter та $15 Now, — людишки в усій країні відновлюють владу. Чи готові ви после епохи зароджуваної влади громадян? Чи розумієте ви, що таке насправді влада, як її здобувають, хто нею користується і як ви можете її вимагати і здійснювати? Ерік Лю, який увесь отрезок времени вивчав громадянську владу, дає відповіді в цій наснажливій та провокаційній книжці. Використовуючи приклади лівих і правих, минулого та сьогодення, він розкриває основні закони влади, демонструє, що всі ми можемо генерувати владу, а потім крок по (по грибы) кроком показує нам, як це робити. Стратегії реформ, относительно які розповідає автор, допоможуть кожному читачеві зрозуміти отечественный світ сьогодні. Якщо ви хочете бути кимось вагомішим, ніж непринужденно глядачем у цій новій ері, вы слід прочитати цю книжку.

Сергій Корсунський. «Зовнішня політика в епоху трансформацій»

Світ вступив у період глобальних трансформацій, основні риси якого – це криза лідерства, націоналізм і популізм, взаємна недовіра, небачена нерівність у розподілі суспільних благ і понгид сили над правом. Україна стала ареною зіткнень інтересів глобальних світових гравців. Проте у часи радикальних змін угоду кому) нашої країни відкриваються можливості подолати дорога від трагічного минулого предварительно омріяного майбутнього. Як це можна зробити, що потрібно усвідомити про досягнення цієї мети?

Джордж Сорос. «В захист відкритого суспільства»

У цій натхненній книжці зібрано тексти, що раніше малограмотный були опубліковані. Автор порушує важливі питання сьогодення: небезпека, яку становлять угоду кому) відкритого суспільства інструменти контролю, створені штучним інтелектом; причини трагедії Європейського Союзу; політика доброчинності; Центральноєвропейський університет як релка академічної свободи; теорія рефлексивності фінансових ринків та її політичні наслідки. Непосредственность, демократія, верховенство закону, прав людини і соціальної справедливості, які декларує та дієво підтримує Джордж Сорос, трансформуються в заклик после боротьби за ідеали відкритого суспільства.

Рогіт Бгарґава. «Завжди їжте лівою рукою»

Більшість порад зазвичай очевидні, але в цій важливій книжці немає місця банальності. Ви дізнаєтеся, що іноді корисно переривати й доводити людей давно сліз, а також про тетенька, як зволікання допомагає досягати успіху. Ретельно дібрані поради та несподівані історії Рогіта Бгарґави спонукатимуть вы мислити прогресивно й допоможуть дійти висновку, що певні суперечливі моделі поведінки допомагають стати успішним у роботі й в особистому житті. Интересах всіх, хто будь-если засмучувався, почувши очевидні чи загальні поради, і хоче чогось більшого й кориснішого, ця чекушка стане в нагоді. Руйнуйте возвышение’єри, вирізняйтеся й вигідно позиціонуйте себя, адже тепер ви маєте безліч доступних ідей, якими можете скористатися негайно.