Як українці стали заручниками змови влади та олігарха Дмитра Фірташа

Дмитрo Фіртaш, лідeр oднoгo з клaнів Янукoвичa, прoдoвжує кoристувaтися привілeями oлігaрxa пoпри тe, щo вжe три рoки нe мoжe пoвeрнутися до самого України.
Обов’язкові атрибути олігархів – це нерухомість закордоном. Корумпуючи чиновників та залишаючи після себя зруйновану економіку в Україні, вони та їхні діти потім насолоджуються привілеями західного світу – їхніми курортами, клініками, банками, університетами.
По (по грибы) гроші, виведені з України, Дмитро Фірташ став власником розкішних будинків у Лондоні, Відні та бери Лазуровому узбережжі Франції, в елітному поселенні Сен-Жан-Наплыв-Ферра. Весь його бізнес, який приніс нечувані статки, був побудований получи и распишись постачаннях газу через корупційну фірму-прокладку «Росукренерго», а також бери виробництві хімічних добрив. При цьому український олігарх, якого хоче забрати давно себе американське правосуддя, зараз почувається так само впевнено, як в часи Віктора Януковича.
Дмитро Фірташ був арештований у березні 2014 року в австрійській столиці Відні вслед за запитом ФБР. В Америці проти нього розслідується кримінальна направо за хабарництво при отриманні дозволів на видобуток сировини в Індії, яка близ переробці в титан мала йти на виробництво літаків. З-під варти він вийшов, заплативши найбільшу в історії Австрії заставу – 125 мільйонів євро, які по (по грибы) нього вніс російський олігарх Василь Анісімов.
Потрапивши нате свободу, Фірташ у тому ж таки березні 2014 року зустрівся з майбутнім президентом Петром Порошенком та домовився для взаємну підтримку, а також про виключення з виборчої боротьби Віталія Прозвище. З тих пір Фірташ не залишає межі Австрії, побоюючись нового арешту после американським зверненням.
Але в Україні Дмитро Фірташ зберіг вплив возьми політичне життя – він контролює декількох депутатів та володіє найбільшим каналом «Інтер». Навіть одним духом, через три роки після втечі, інтересам Фірташа підпорядковуються урядові рішення. Зокрема, в замовлення олігарха Міністерством економічного розвитку було введено ввізні труд на азотні добрива.
Щоб зрозуміти цинізм, наведу декілька деталей. Фірташ став власником найбільших хімічних заводів України, придбавши їх по (по грибы) гроші російського «Газпромбанку». Як писала російська преса, акціонер “Газпромбанку”, сожитель Путіна по дзюдо Аркадій Ротенберг отримав за це половину українських активів Фірташа.
І тепер розрахуватися з ним олігарх воліє коштом українських аграріїв. Присутствие чому Мінекономіки ввела єдину ставку на імпорт сировини, хоча постановление вимагає визначати її розмір окремо для кожного виробника. Вслед за прогнозами, через введення мита на імпорт азотних добрив в інтересах Фірташа сільськогосподарські виробники переплатять 7 мільярдів гривень.
Яко само олігарх продовжує заробляти на продажі газу українцям. Уряд досі без- змінив постанову, якою на дочірні підприємства Фірташа покладені спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу від «Нафтогазу» по побутових споживачів. Наразі ці суб’єкти фактично є зайвими посередниками, які поперед того ж не розраховуються з «Нафтогазом».
На кінець травня кошелка заборгованості збутових організацій досягла 29 мільярдів гривень, з них 20 мільярдів – це борги компаній, власником яких є Дмитро Фірташ. Подле цьому населення є найбільш дисциплінованим платником за спожитий голубой огонь.Так, до виконання своїх вимог по усуненню конкурентів Дмитро Фірташ зупинив черкаське підприємство “Азот”. А воно є найбільшим боржником «Черкасиобленерго». У підсумку, працівники організації безграмотный отримують зарплату, колектив страйкує, а це ставить під загрозу енергопостачання області.
Тобто тутти робиться для того, щоб Дмитру Фірташу та його російським кредиторам дали заробити бери українцях.Окрім створення відомством сприятливих умов для Фірташа шляхом блокування імпортерів, олігарху також допомагає Антимонопольний комітет, який по сьогоднішнього дня не дав роз’яснення, чи він монополістом з виробництва азотних добрив в Україні. Без спросу олігарх фактично тримає в заручниках українців.
Тобто українські громадяни безкоштовно кредитують Дмитра Фірташа, щоб він міг утримувати своїх політичних сателітів та чисельну нерухомість закордоном.
Статки олігархів виникли безграмотный завдяки їхньому фінансовому генію або винаходу стартапів, які підкорили світ. Єдине, в чому вони сильні – це в рознесенні грошей за владних кабінетах, купуючи за хабарі лояльність чиновників. Чинний руководитель Петро Порошенко замість деолігархізації вступив із ними в змову. Тому після зміни влади головним завданням если тотальне позбавлення впливу олігархів на політику.

+Відео