Свoбoдa прoявляти влaсну вoлю всупeрeч внутрішнім і зoвнішнім пeрeшкoдaм нaдиxaє нa нoві звeршeння. Брaк сили вoлі викликaє внутрішній кoнфлікт, oскільки зaлишaються нeрeaлізoвaні плaни. Прoпoнуємo дo вaшoї увaги 5 мoтивaційниx книжoк від видaвництвa «Нaш Фoрмaт» в (видах сaмoпізнaння, псиxoлoгічнoї стійкoсті тa дoсягнeння пoстaвлeниx цілeй.
Джуді Xo. «Гeть сaмoсaбoтaж! Як зa 6 крoків рoзблoкувaти мoтивaцію і силу вoлі»
У вaс вeликі плaни, a рeaлізувaти їx ніяк нe виxoдить? Мoжливo, завадою цьому є самосаботаж, коль мозок дає сигнал «я далеко не зможу цього зробити», хоча аминь цілком реально втілити в життя. Психологиня Джуді Хо пояснює, як саме функціонує свой мозок та які реакції відбуваються, коль виникає бажання відступити.
Авторка пропонує набросок для підвищення мотивації та вміння керувати силою волі во (избежание того, щоб мати бажання рухатися далі. Для думку Джуді Хо, аспектами вашої особистості є декілька чинників: низька чи нестабільна самооцінка; внутрішні переконання; трепет змін і невідомого; надмірна нужда контролю. Ці аспекти відповідають из-за ваші переконання і поведінку, що в подальшому, навпаки, гальмує ваші дії.
«Мозок щоразу винагороджує нас, если ми робимо те, що сприяє нашому фізичному чи соціальному процвітанню. Він дає нам дозу хімічної речовини під назвою дофамін. Під її дією в нас виникає бажання повторювати свої вчинки, щоб отримати ще одну дозу».
Иордан Пітерсон. «12 правил життя. Як перемогти рабочий беспорядок»
Джордан Пітерсон – сучасний дослідник, канадський науковець, невролог, професор психології. Він має відповіді держи важливе питання: що найкориснішого для життя мусить знати кожен? Либреттист закликає мати чіткі моральні установки та діяти з огляду нате індивідуальні погляди. Книжка розкриває поняття власного призначення.
Иордан Пітерсон запевняє, що людям потрібна средство цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом та зрозуміти себя. Для цього він пропонує 12 правил життя, якими, возьми думку автора, має керуватися людина. Найголовніше привычка полягає в тому, що кожен з нас мусить взяти держи себе максимальну відповідальність из-за власне життя, суспільство і світ.
«Порівнюйте себя з тим, ким ви були вчора, а неважный (=маловажный) з тим, ким хтось інший є сьогодні. Байдуже, наскільки ви в чомусь майстер і як оцінюєте власні здобутки, – завжди знайдеться хтось, хто виставить вам дилетантом».
Бенджамін Гарді. «Безвыгодный примушуй себе. Альтернатива силі волі»
Змінити свої звички можливо завдяки силі волі, але що робити, если вона не спрацьовує? Людское) (со)общество безліч разів складають списки ідей і планів, але до сих пор так і залишається лише для папері. Ми обіцяємо собі «з наступного тижня» харчуватися здоровіше, але це маловыгодный втілюється в реальність, що викликає розчарування. Знайомо? Бенджамін Гарді закликає: припиніть силувати себя і змініть коло спілкування.
Спочатку виникає мотивація, але потім затягують старі поведінкові шаблони. Создатель пропонує в такій ситуації звернути увагу держи власне оточення, оскільки вважає, що знайомство з новими людьми змінює наші думки, емоції, цінності та зміцнює силу волі.
«Психологічні дослідження виявили, що Силаша волі схожа на м`яз. Це невідновлюваний выгода, який вичерпується внаслідок використання. Після виснажливого дня м`яз нашої волі ослаблюється, і ви залишаєтесь по своему произволу на сам із беззахисним та оголеним собой: у вас нульовий контроль по-над нічними походами в кухню та витріщанням у стрічку друзів».
Гел Елрод. «Чудовий ранок. Як неважный (=маловажный) проспати життя»
Ранок дійсно чудовий, якщо ви вмієте використовувати його оперативно. Гел Елрод після жахливої автомобільної аварії подякував долі по (по грибы) можливість жити далі та взяв бери себе повну відповідальність по (по грибы) здійснення власних мрій. Доксограф схильний до думки, що ми самі вибираємо виклики, події та обставини у житті, що нас надихають.
Перша година вашого дня допомагає знизити рівень стресу, поліпшити загальний дирекцион здоров`я та проживати с утра до ночи наповнено. Автор радить отнюдь не опиратися пробудженню, побути в тиші, налаштувати себя на позитивні очікування та «з`їсти жабу», тобто виконати складні та важливі завдання зранку. Фолиа Гела Елрода отримала понад півтори тисячі п’ятизіркових відгуків бери Amazon.com від читачів з усього світу.
«Прокидайтеся з відчуттям чіткої мети, поєднуючи переваги раннього пробудження і регулярного саморозвитку, – і малограмотный важливо, яку діяльність ви интересах цього обираєте і як займаєтеся кожною з них. Головне, щоб вона допомагала вас покращувати себе і своє життя».
Деніел Канеман. «Мислення швидке й повільне»
Бестселер New York Times та Amazon від психолога й економіста Деніела Канемана. В книзі автор этих строк пояснює власне розуміння оціночних суджень і процеси ухвалення рішень, сверху які впливає в першу чергу реакція нашого мозку сверху ту чи іншу обставину.
Зазвичай наші дії здаються нам раціональними. Послідовність думок – це лише Водан з механізмів мозку. Більшість ваших вражень спливають у свідомості невідомо звідки. Пишущий эти строки закликає до усвідомленого мислення, щоб навчитися розпізнавати власні помилки та упередження. Чтобы самовдосконалення і раціональності прийнятих рішень Деніел Канеман розкриває властивості мозку для основі досліджень із когнітивної та соціальної психології.
«Якщо занадто перейматися тим, як ви виконуєте завдання, результати його виконання будуть гірші, ніж коль ви цим не перейматиметеся, адже ваша короткострокова пам’ять если зайнята зайвими тривожними думками. Висновок очевидний: самоконтроль потребує і уваги, і зусиль».