З меду та молока: чим надихається та за що бореться неординарна поетка Рупі Каур

Рупі Кaур — індіaнкa зa пoxoджeнням, мoлoдa тa вжe всeсвітньo відoмa письмeнниця тa мисткиня. Її білі вірші вірші врaзили читaчів тa критиків у сaмe сeрцe. A ілюстрaції Кaур зaxoплюють свoєю симвoлікoю тa рoзпaлюють нaйпoтaємніші пoчуття. Її пeршу збірку впeртo відмoвлялися публікувати, але врешті-решт вона стала світовим бестселером, перекладеним 39 мовами і проданим тиражем у 3 млн екземплярів. “Млеко і мед”, яку в українському перекладу презентувало видавництво Vivat, — це тонке мереживо з сильних думок та емоцій. Відверта, смілива і чуттєва поезія, яка захоплює з перших рядків. Рупі вдається втілити неможливе — вона пише в (видах кожного, бо кожен знаходить в цих коротких, емоційно сконцентрованих і проникливих історіях щось ради власне життя. І щось насчет дивовижне життя самої Рупі Каур. 

Безстрашна 

Рупі Каур — насос індійського походження. Коли дівчинці було чотири, її сім`я емігрувала в Торонто. Коль Рупі Каур було п’ять, мати простягнула пензля і сказала: малюй, скільки твоєму серцю заманеться. Коль Рупі було сімнадцять, вона випадково опинилася бери місцевих читаннях з відкритим мікрофоном, дескать вперше виконала свій вірш получи и распишись публіку. 

Впливова

Рупі знаходиться в переліку тридцяти найуспішніших людей віком задолго. Ant. с тридцяти років за версією журналу Forbes. 2016 року вона стала упорядницею антології нової прози та поезії студентів Оксфорду та Кембриджу The Mays. BBC назвало Рупі однією зі ста впливових жінок, що надихають інших.

Неординарна 

Білі вірші Рупі стали культурним феноменом. Нетипові форми та порівняння, сміливі образи, в яких поєднується непоєднуване. Рупі болтать, що черпала натхнення у різних письменників і вчених, таких як Халіл Джебран, Еліс Вокер і Шарон Олдс. Вона також перебуває під впливом сикхських писань. Що ще вплинуло безлюдный (=малолюдный) неординарність поезії мисткині — це вивчення англійської мови після переїзду в Канаду, що вплинуло нате її стиль письма.

Невпинна 

Друга збірка поетки “The Sun and Her Flowers” стала без- менш грандіозним відкриттям, ніж дебютна новелла Рупі. Цю збірку називають ”збіркою віршів, від яких розквітають квіти”. У “The Sun and Her Flowers” поетка досліджує безліч тем, серед яких біль втрати, травми, зцілення, жіночність, міграція і революція. Ця этюд була в списку ТОП-продажів New York Times понад 77 тижнів.

Небайдужа 

Рупі — борчиня по (по грибы) права жінок, що безлюдный (=малолюдный) боїться говорити про важливі речі. Її Instagram акаунт, следовать яким стежить більш ніж 4 мільйони підписників — це маніфест вільної жінки, яка має имеет право вибору і яка нічим мало-: неграмотный зобов`язана цьому чоловічому світу. Пости Рупі, її позиція та думки допомагають дівчатам та жінкам у всьому світі долати гендерні стереотипи, любити себя та вибудовувати особисті кордони.