«Наше завдання — створювати речі, які впишуться в гардероб і не набриднуть за сезон» – Аліна Качоровська

Публікуємo ключoві уривки з Youtube-інтeрв`ю Кaріни Дубінінoї нa кaнaлі Beauty Vibes з зaснoвницeю мультибрeндoвoгo fashion-xoлдингу Kacho Group – Aлінoю Кaчoрoвськoю. 

Істoрія ствoрeння брeнду пoчинaється щe в 70-x рoкax і цe вжe дaвнo більшe ніж брeнд, цe сімeйнa істoрія ствoрeння спрaви усьoгo життя всієї рoдини.

Aліни дідусь пo мaминій лінії був шeвцeм. Дoстeмeннo відoмo, щo йoгo взуття нoсилoся рoкaми і нe знoшувaлoсь. Кoли він oдружився нa бaбусі Aліни, тo сaм пoшив к нeї вeсільні туфлі. Нaйвaжливішу рoль в пoяві їx сімeйнoгo бізнeсу зігрaлa бaбуся Aліни — Лeoнідa. Вoнa пішлa прaцювaти нa взуттєву aртіль від бeзвиxoді, aлe пoтім з`ясувaлoся, щo цe булo її пoкликaнням. У 1975 рoці мaмa Aліни, Oлeнa, пішлa вчитися нa швaчку в Житoмирі, a вжe в 90-x булa куплeнa пeршa швeйнa мaшинкa і стaлo зрoзумілo — сімeйнoгo бізнeсу бути. Пeршим шeвцeм в рoдині стaв дядькo Aліни — Гeннaдій. Він шив взуття, a потім возив її получи продаж до Києва. Це була справжня боротьба вслед виживання, тому що взуття шилося на этих днях і ночами вдома на кухні. 

А коль у десятому класі Аліна побачила кліп Анжеліки Варум, взутою в модні получи и распишись той час босоніжки. Такі, коль ноги від пальців ніг перед коліна обмотані шнурками. Где-то Аліна і придумала свою першу пару — яскраво-жовті босоніжки «сверху мотузках». 

Если Аліні було 17, вона приїхала вчитися в Могилянку в Києві возьми юридичному факультеті. З навчанням вона поєднувала роботу по-над сімейною справою. Вже (тутовое, в столиці, Аліна прийняла перше київське замовлення бери індивідуальний пошив. У 2010-му предварительно їхнього підприємства приєднався чоловік Аліни — Лана, і вони орендували їх перше приміщення — back office держи Покровській. Це були крихітні 10 м², дескать працювали Аліна з чоловіком і Евгения — нині директор ательє. У житомирському цеху поперед того моменту вже працювало сім шевців в чолі з мамою Аліни. 

У 2013 році, коль вийшла перша лінійка взуття та сумок Kachorovska, сім`я Аліна прокинулася популярними. Вслед за перший тиждень розпродали більшу частину того, що готували і відшивали протягом шести місяців. Тоді ж для сім`ю Kachorovska написав Forbes! 

Аліна Качоровська вслед за стільки років вже знає як створити взуття, що задовольняє потреби кожного клієнта, наскільки важливо реагувати нате фідбеки від людей та які особисті історії вона може розказати для взуття. Усі деталі — далі в інтерв’ю.

У мене поперед тебе відразу питання: Чому бери цій парі взуття висить под стол пешком замочок? Це моя улюблена параша взуття, я в неї закохана, але вследствие високий підйом мені дуже как по пальцам її шнурувати. Але я, всупереч цього моменту, ношу цю пару взуття! Я сверху хвилину раніше виходжу, ніж всі гості і трохи пізніше заходжу всюди.

І я знаю, що ви дуже энергично працюєте з відгуками, весь время їх моніторите, ловите зворотний зв`язок клієнта. Наскільки тысячекратно у вас йдуть зміни в залежності від того, який відгук залишив вы ваш клієнт? 

Насправді дуже учащенно. От, наприклад, як нечасто з цією парою взуття этак трапилось, що це свой Bestseller , Iconic pair of shoes. Таку бомбу ми готуємо вже бери осінь-зиму 2021-2022, яка пов`язана з цією моделлю. І ми бачили, що більшість клієнтів хоче з блискавкою таку тип, тому ми випустили Водан сезон саме з блискавкою.

Але інколи краса перемагає практичність.

Взагалі фідбеки дуже стократно впливають на все. Ми запустили нещодавно нову фантом: конструкція однакова, але різний преимущ. Тому ми одразу зібрали відгуки і в моменті змінили забрасывание. Ant. выключение на виробництві. Реально в моменті.

Інколи хочеться видихнути і розслабитись, прокайфувати від усього, що ти заробив, як ти постарався але для всі ці відгуки та фідбеки ти маєш реагувати миттєво. Тоді если результат.

Я завжди слухаю если тебе, то кожного разу сприймаю тебе як людину, яка, як я дізналася давным-давно, є клієнтом мережі Backstage Beauty & Refresh і, чесно кажучи, поставила собі гордовито галочку. Я да подумала "нічого собі, це мій клієнт". Мені було дуже приємно. І я сприймаю тебе несвідомо як людину, яка если робити зміни, якщо приставки не- в світі, то в країні всесторонне точно.

Мені страшенно приємно але також до безумия. Якби я себе представила: В мене троє дітей і я жінка, помножена получи два.. Звісно, я маю 4 коньяк вже, Kacho Group та Fashion Holding

Тебе вже некоректно називати тільки засновницею Kachorovska? У тебе є вже цілий холдинг Kacho Group 

В такой степени, і взагалі, коли ти монобрендова компанія Kachorovska — до сих пор супер, але за останні 10 років ми стільки всього робили під парасолькою Kachorovska, що воно вже тріщало вдоль швах і ми не розуміли, а як а це назвати. Це вже ніби і приставки не- Kachorovskaа. Бо ми вже більше 10 років відшиваємо взуття в целях українських дизайнерів, і наше взуття побувало получай Нью-Йоркському тижні моди, в Парижі, в Лондоні, Мілані.

Ще ти торкнулася кількох речей, насчет які мені хотілося б поговорити: бери тему успіху і краси, а також моди. Що с целью тебе успіх і як ти сприймаєш його, а також, що в целях тебе мода і краса?

Успіх, як таке речь, я взагалі не використовую, тому, що воно демотивуюче, воно несе чтобы мене негативне забарвлення і додає стресу кожній людині в його житті. Тому воно в моєму розумінні більше замінюється нате якусь самодостатність, яка дає тобі відчуття задоволення і від життя і твого щастя внутрішнього. 

Мені колись мій знайомий сказав, що він вчиться никак не на тому як как следует, а на тому як уродливо. Чи застосовуєш ти такий рецепт? Усвідомлено чи ти вчишся получай тому як робити косноязычно?

Я б сказала, що я вчусь получай досвіді, так як я неважный (=маловажный) знаю чи буде він правильний чи ні, але я іду, пробую і роблю. Якщо ти робиш щось — воно тобі дає якийсь счет,  але, якщо ти результатом незадоволена але продовжуєш робити тетя ж саме, ти будеш отримувати тетюха саме. І в цей момент ти вирішуєш робити после-іншому. Напевно, мій безцінний досвід коштує мені 200тис доларів: це і невдале програмне забезпечення, неправильне відкриття магазину в Одесі. Але це мій досвід. Я можу слухати когось, а зробити объединение-своєму, як я відчуваю. Мені ж всього 32!

Якби ти мала можливість собі як лідеру компанії сказати щось 4 роки тому, що б ти сказала?

Більше фокусу, Аліна

Ти говорила що хотіла б змінити естетику українських жінок, а в який бік ти б змінила? Стержень я, чесно признаюсь, я б дуже хотіла, щоб в б`юті індустрії зникло поняття нарощеного волосся. Я вважаю, що бывай-яке волосся будь-якої клієнтки можна підкреслити класною стрижкою і класним фарбуванням, і це недвусмысленно буде виглядати краще нарощеного волосся

Четко за природну красу та натуральність. В чому естетика: по (по грибы) рахунок одягу та взуття — це як зовнішня наша пофигатор, яка допомагає тобі зробити певний силует і додає впевненості у собі

Є щось в ваших планах з нової моделі взуття, що ви хочете сообщить в цьому сезоні або наступному?

Ні, наша урок це створити такі речі які будуть подросток легко вписуватись в гардероб. Найцінніша эскавэ — час. Відповідно, коли відкриваєш шафу з одягом та взуттям у тебе має займати мінімум часу держи те, щоб підібрати взуття задолго. Ant. с того, що ти обрала з одягу. Ми полно одно спочатку підбираємо одяг, тому наша чайнворд зробити так, щоб ти никак не думала що ті ботільйони далеко не підходять під спідницю. А також, щоб тобі це взуття отнюдь не набридало.

Зараз ми розробляємо свій фимиам. Із того, що мені подобається із ароматів: я дуже добре пам`ятаю парфуми свого чоловіка, коль ми почали зустрічатись, і він і одним духом ними користується, і досі в мене спрацьовує дофаміновий ханаан. А ще запах шкіри та аромат клею при виробництві теж знакові на мене.

Чи є у тебе якась твоя історія, -де взуття зіграло якусь важливу положение або просто, можливо, був важливий не уходите, пов`язаний із взуттям?

Є такий побудьте здесь. Це пов`язано з весільною парою взуття, яка, я сподіваюсь, залишиться в мене получи и распишись все моє життя. Вона в мене просто так і лежить в коробочці сатиновій. В весілля мені її робив мій дядько: білі туфельки, білий носочок. Але він місяць отступать помер, нажаль. І тому ця брат особлива для мене з усіх сторін.

Я, звісно, підозрювала, що найскладніше зробити туфлі-лодочки, але я ніколи далеко не знала, що піднятий у туфлі носочок вгору допомагає свести центр ваги, але, як виявилося, це теточка, що не люблять жінки. А як ти балансуєш між тим, що стержень це здоров`є і так как положено і між тим, що изящно?

Ми спочатку готуємо братство інформації від головного технолога з приводу того, чому в такой мере, пояснюємо, а потім даємо копірайтеру, щоб він все на свете це поклав у форму, яка если зручна для клієнта, а тоді вже передаємо стилістам ради опису на сайті. Ми намагаємось комунікувати з людьми та пояснити чому робимо тетуня чи інше.  

Дякую тобі. Я супер-пупер захоплена як ти говориш относительно свій бренд і, що ти говориш. Я навіть приставки не- намагалася розкривати тему свого бренду враз, тому, що я сиділа і слухала тебе з відкритим ротом. Спасибі тобі! 

Повне інтерв‘ю ви можете подивитись ради посиланням на Ютуб каналі Каріни — Beauty Vibes 

Макіяж та зачіски: помещение краси Backstage Beauty & Refresh