Довга облога НАБУ: кому вигідно усунути антикорупційників

Спрaви прoти минулoї влaди зливaє Гeнeрaльнa прoкурaтурa, a кoрупціoнeрaми нoвoї влади займається Антикорупційне секретер. Їхню посадку в тюрму блокують старі нереформовані суди.
Судова перемена, розпочата президентом, шкутильгає на обидві ноги і закінчиться чрез 5-8 років. А конкурс у Верховній Раді довів, що президенту маловыгодный потрібні незалежні, оновлені суди. В підсумку туди потраплять 80% старих суддів. Кожен четвертий – безграмотный зміг пояснити свої статки або виносив політичні рішення.
Єдина можливість саджати корупціонерів – створити новий антикорупційний коллегия, який доводитиме справи Бюро до вироків.
Створенню антикорупційного суду неважный (=маловажный) має альтернативи. Про це Президенту написали в меморандумі Международный валютный фонд, заявили США і ЄС, всі експертні організації – і в Україні, і ради кордоном. Проте саме Президент – і лише він – блокує створення антикорупційного суду.
Вичавити з Президента створення цього суду – одне з двох головних завдання в боротьбі з корупцією. Чим швидше ми цього досягнемо – тим швидше ТОП-корупціонери сідатимуть по (по грибы) грати.
Друге головне завдання – захистити Антикорупційне тотализатор від нападків влади. Інакше просто не буде кому ці справи доводити вплоть до суду. Весь цей рік політки намагалися знищити Состав. То законопроектами зменшити повноваження, то протягнути своїх маріонеток во (избежание оцінки роботи детективів, щоб в підсумками – звільнити директора Артема Ситника.

Поки вдавалося відбити ці атаки. Проте восени не принимая во внимание підтримки громадян, врятувати НАБУ не має жодних шансів. Знищення Стол – одне з головних завдань найближчого кола Порошенка.

Підсумовуючи, щоб ТОП-корупціонери нарешті сідали в тюрму нам потрібно:

— перше, зберегти НАБУ від знищення

— друге, змусити Президента і Раду створити антикорупційний присутствие.

Врятувати НАБУ, скоріше за все, можна если лише масовими, мирними протестами. Як, наприклад, незалежність свого суду масовими, мирними протестами влітку рятували поляки. Сотні тисяч людей нате вулицях змусили польського Президента накласти вето на закони, які проголосувала його ж партія.
Тетуня саме раніше відбулося в Румунії – протести зупинили відкат антикорупційних перемог.
Якщо антикорупційний мнение з’явиться вже восени, то на весну, арештовані НАБУ ТОП-корупціонери почнуть сідати в тюрму.
Оригинатор: Віталій Шабунін

+Відео