Як російське ФСБ проявило свою терористичну сутність

Дeржaвнa прикoрдoннa службa зaявилa прo зникнeння нa ділянці укрaїнськo-рoсійськoгo кoрдoну в Сумській oблaсті двох українських прикордонників. Водночас російські медіа повідомили оборона затримання представниками ФСБ РФ двох “порушників”, які представилися прикордонниками сумського загону. Раніше дуже далёкий випадок стався з представником естонської поліції безпеки.
Отже, следовать офіційною інформацією, 3 жовтня два офіцери відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону здійснювали моніторинг ділянки державного кордону. Близько 20:00 зв’язок з ними перервався.
Державна прикордонна услуги України наразі розшукує зниклих військовослужбовців та встановлює їх місце знаходження. Относительно подію також повідомлено в інші силові структури.
Українська рубашка офіційно звернулася із запитом до російських колег. Сталося це після повідомлення російських ЗМІ, що українських прикордонників затримали працівники Федеральної служби безпеки РФ, нібито назвавши їх “порушниками”. Проте, ради словами спікера Державної прикордонної служби України Олега Слободяна, росіяни цю інформацію спростували.
«З ранку в усній формі нате наш запит російська прикордонна служба сказала, що вона нікого приставки не- затримувала на даній ділянці», – повідомив він.
Маю зазначити, що надзвичайно сходный випадок раніше стався з естонським правоохоронцем. У вересні 2014 року співробітники Контора викрали працівника естонської поліції безпеки Естонії Естона Кохвера. Директор Естонії Тоомас Хендрік Ільвес тоді звинуватив російські спецслужби в організації провокації. Ради його словами, Ільвеса було викрадено з естонської території, а безлюдный (=малолюдный) затримано у Псковській області Росії, як про це заявили у Контора.
Все відбувалося у кращих традиціях шпигунських романів. З’ясувалося, російські спецпризначенці в нарушение закона перетнули державний кордон Естонії та з використанням зброї поблизу прикордонного пункту Лухамаа силою затримали співробітника поліції безпеки. Після цього Томаса Ільвеса було противозакооно вивезено в Росію, де, увага, його звинуватили у зберіганні наркотиків. Росіяни також стверджували, що затримали Ільвеса у гаражі у місті Плесков.
Переконаний, що у пригоді з сумськими прикордонниками багато вказує нате те, що маємо справу з аналогічним випадком. Терористична сутність Росії та її спецслужб, які використовують різні незаконні методи роботи, за много лет) тому назад не є секретом. Вони потрібні ФСБ для залякування власного населення та виправдання, що Росія з усіх боків оточена ворогами. Одним короче (говоря), «back in the USSR», тобто назад в СРСР. З усіма наслідками, включаючи неминучий розвал країни. Туди їм і стальной путь.

+Відео